Sarajevo ZOI 84

Otvoreno prvenstvo Vogošća Open 2016

I ovog vikenda nastavljamo niz dobrih rezultata. Danas smo učestvovali na turniru Vogošća open 2016 koji okupio 470 takmičara iz 38 klubova. Nastupili smo sa 13 takmičara. Osvojeno je 8 medalja i to:

1. 4 ZLATNE
  2. 1 SREBRRNA
  3. 3 BRONZANE

Čestitamo osvajačima medalja, kao i ostalim učesnicima na velikom trudu i zalaganju. OSS!!!

Fotografije sa Otvorenog prvenstva Vogošća Open 2016 pogledajte ovdje:

II Turnir lige Kantona Sarajevo

Karate klub " Sarajevo Zoi'84" jučer je učestvovao na drugom po redu turniru karate lige Kantona Sarajevo. Nastup naših takmičara bio je veoma uspješan. Od 21 takmičara koji su predstavljali naš klub osvojeno je 25 medalja kako slijedi:

1. 7 ZLATNIH
  2. 9 SREBRENIH
  3. 9 BRONZANIH
I ovim turnirom kao i predhodnih nekoliko u zadnjih mjeseci dana pokazali smo kvalitet, zajedništvo i ogromnu odanost bojama kluba. Svima od srca čestitamo.

Fotografije sa II Turnira lige Kantona Sarajevo pogledajte ovdje:

Međunarodni turnir "Bijeljina open-Noć Šampiona 2016"

Dana 24.09 2016.godine održan je Međunarodni turnir "Bijeljina open-Noć Sampiona 2016" , na kome je učešće uzelo 640 takmičara iz 10 zemalja. Karate klub "Sarajevo -Zoi 84" je nastupao sa 16 takmičara a osvojeno je 10 medalaja

1. 3 zlatne
  2. 2 srebrene
  3. 5 bronzanih
Čestitamo svim takmičarima na trudu i zalaganju. Onima koji se nisu domogli postolja želimo više sreće na narednim takmičenjima

Fotografije sa Bijeljina Open možete pogledati klikom ovdje

Internacionalni turnir Bugojno Open

Danas je održan Internacionalni turnir Bugojno Open na kome je učešće uzelo preko 700 takmičara iz 80 klubova. Turnir je ujedno bio i izborni za nastup djećčije reprezentacije na predstojećem Balkanskom prvenstvu u Beogradu. Ispred našeg kluba je nastupalo 5 takmičara a osvojili smo isto toliko medalja. Nakon ovog turnira na balkanskom prvenstvu će nas predstavljati:

1. IMAN ŠUMAN KATE DJEVOJČICE 2005G
  2. IMAN ŠUMAN BORBE DJEVOJČICE 2005 +40 KG
  3. REBRONJA ADNA BORBE DJEVOJČICE 2004 -42KG
  4. MEMIŠEVIĆ KENEN BORBE DJEČACI 2004 -45 KG

Naš Adin Barlov je danas ostao bez plasmana al je ostavio srce na terenu. Voli vas vas Sarajevo-zoi tim☺☺

Kantonalna liga - prvo kolo

U nedelju 08.05.2016god odrzano je prvo kolo kantonalne lige Kantona Sarajevo. Nas klub je predatavljalo 37 takmicara a osvojili smo:

Na ovom takmicenju po prvi put su nastupili takmicari najmladjeg uzrasta i predstavili se u najboljem svjetlu cime smo posebno zadovoljni. Na kraju samo mogu reci lijepo je imati ovakvu porodicu i biti njima trener.

Vole vas trenerice Arnela i Elvedina

Državno prvenstvo za djecu od 11-14 godina

Dragi prijatelji, roditelji, draga djecice, simpatizeri ovog sporta i naseg kluba. Jucer je nas klub nastupao na Drzavnom prvenstvu za djecu od 11-14 godina straosti. Nastupalo je 7 takmicara a osvojili smo 5 Drzavnih medalja.

1. Kata tim, djevojcice 11-12 god 1.Mjesto
  2. Rebronja Adna, borbe 2.Mjesto
  3. Memisevic Kenan, borbe 2.Mjesto
  4. Suman Iman, borbe 3.Mjesto
  5. Nesimovic Ali, borbe 3 Mjesto
Jako dobar nastup zabiljezili su i Lacevic Faris i Nesimovic Hamza. U konkurenciji 64 kluba osvojili smo visoko 11 mjesto na sta smo izuzetno ponosni. Hvala svima koji su na bilo koji nacin doprinijeli da jucer nasi takmicari zablistaju. I na kraju sta reci osim da smo ponosni sto imamo ovakav klub i ovakvu djecu.

Arnela Odzakovic i Elvedina Somun

Jucer je u Ilijasu odrzan 17.Memorijalni turnir "Rasid Buca" Ilijas.

Na ovom turniru nastupila su ukupno 523 takmicara iz 35 klubova. Ispred Karate kluba Sarajevo-Zoi 84 takmicila su se 22 takmicara a osvojene su:

Na ovom takmicenju svoj nastup zbog bolesti nije zabiljezilo nekoliko takmicara koji su u samom vrhu BH karatea kad je u pitanju ova uzrasna kategorija, sto bi naravno povecalo i ukupni billans medalja, kao i bolju poziciju kluba u konacnom poredku. Od srca cestitam svim osvajacima medalja. Oni koji se nisu okitili odlicjima za mene su pobjednici jer ostavljaju svoje srce na tatamiju braneci boje kluba. Vole vas vasi treneri !

05.03.2016 - Medjunarodni turnir 11.Ilidza open

Dana 05.03.2016.god na Ilidzi je odrzan najači turnir u regionu,medjunarodni turnir "11.Ilidža Open" Učešće na ovom turniru uzelo je 83 kluba iz 6 zemalja sa ukupno 1200 takmičara. Takmičari našeg kluba su osvojili 8 medalja.

U ukupnom plasmanu u konkurenciji 83 kluba zauzeli smo visoko 11 mjesto i time pokazali da smo u samom vrhu ne samo bosanskohercegovackog karatea nego i šire. Ponosni smo na naše takmičare.

Pripreme za 11sti Ilidža Open

20.02.2016. Međunarodni turnir TK Open

Dana 20.02.2016.god u Tuzli je održan Medjunarodni turnir " TK OPEN" Ispred naseg kluba nastupilo je 9 takmicara koji su u konkuremciji 56 klubova iz pet zemalja osvojili 7 medalja.

Osvojenim medaljama nas klub je u ukupnom plasmanu zauzeo visoko 10 mjesto.

5. kantonalno prvenstvo za djecu, kadete, juniore i U21 u karateu

5. kantonalno prvenstvo za djecu, kadete, juniore i U21 u karateu održano je 14.11.2015. sa početkom u 09:30h, u dvorani Ramiz Salčin, Mojmilo.

Organizator događaja bio je Karate savez Kantona Sarajevo.

Karatistkinje i karatisti Karate kluba Sarajevo ZOI 84 ostvarili su sljedeći plasman: